Ubytování ve Francii, Dinard (Bretaň-sever) v apartmánu 'Terrasses d'Emeraude'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Terrasses d'Emeraude, Dinard
★★

Francie, Bretaň-sever, Dinard

Francie, Bretaň-sever, Dinard
Číslo objektu: FR2736.153.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_153_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.888,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko (1 os.). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Balkon, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Terrasses d'Emeraude', 4-podlažní. V obci, 30 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, potraviny 200 m, supermarket 400 m, obchodní centrum 7 km, restaurace, pekárna 200 m, nádraží 'Saint Malo' 12 km, trajekt 'Gare Maritime du Naye Saint Malo' 20 km, písečná pláž 'L'Ecluse' 600 m, krytý bazén 500 m. Sportovní přístav 10 km, golfové hřiště (18 jamek) 7 km, škola plachtění 600 m, tenis 1.6 km, minigolf 2 km, jízdárna 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Saint Malo et ses remparts 12 km, Le Grand Aquarium de Saint Malo 8 km, Dinan 23 km, Le Cap Fréhel et le Fort La Latte 36 km, Cancale et ses Huitres 22 km, Le Mont Saint Michel 60 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Dinard:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dinard leží v ústí řeky Rance letovisko, 11 km od Saint Malo, 22 km severně od Dinan. Veškeré služby v místě. Kasino. Důležité památky: 'Pointe du Moulinet', 'Plage de l'Ecluse', 'Promenade du Clair de Lune', okružní vyjížďky lodí po řece Rance.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:06
Mapa stránek ...