Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Levavasseur' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 85 m2 v 1. patře. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Levavasseur, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_152_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 85 m2 v 1. patře. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:44
Mapa stránek ...