Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Aillerie' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 43 m2 v 4. patře. Prostorné: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), TV. Otevřená nika s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Aillerie, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_151_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 43 m2 v 4. patře. Prostorné: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), TV. Otevřená nika s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 05:45
Mapa stránek ...