Ubytování ve Francii, Dinard (Bretaň-sever) v apartmánu 'Appartement Aillerie'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Appartement Aillerie, Dinard
★★

Francie, Bretaň-sever, Dinard

Francie, Bretaň-sever, Dinard
Číslo objektu: FR2736.151.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_151_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.410,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 43 m2 v 4. patře. Prostorné: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), TV. Otevřená nika s 1x francouzským lužkem (140 cm), elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Appartement Aillerie', 4-podlažní. 700 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 300 m, potraviny 50 m, supermarket 500 m, restaurace, bar, pekárna, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Saint Malo' 12 km, trajekt 'Saint Malo' 12 km, písečná pláž 'L'éculse', krytý bazén 700 m, termální bazén 'Thalasso Dinard' 2 km. Sportovní přístav 11 km, golfové hřiště (18 jamek) 7 km, jízdárna 1.3 km. Atrakce v blízkosti: St Briac sur Mer 7 km, St Malo 12 km, Dinan 22 km, Cancale 23 km, Cap Fréhel 37 km, Mont Saint Michel 60 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Dinard:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dinard leží v ústí řeky Rance letovisko, 11 km od Saint Malo, 22 km severně od Dinan. Veškeré služby v místě. Kasino. Důležité památky: 'Pointe du Moulinet', 'Plage de l'Ecluse', 'Promenade du Clair de Lune', okružní vyjížďky lodí po řece Rance.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 13:55
Mapa stránek ...