Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Petit Robinson' - Francie (Bretaň-sever), Dinard. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 41 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Vstup do bytu je na straně ulice. WIFI not possible. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Petit Robinson, Dinard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2736_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 41 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Vstup do bytu je na straně ulice. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:48
Mapa stránek ...