Ubytování ve Francii, Cancale (Bretaň-sever) v rekreačním domě 'Les Rimains'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Rimains, Cancale
★★★

Francie, Bretaň-sever, Cancale

Francie, Bretaň-sever, Cancale
Číslo objektu: FR3528.900.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3528_900_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.518,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi, panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), koupelna/WC a dvojumyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), umyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), umyvadlo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Velké, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta), garáž (2 auta). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velký rodinný dům 'Les Rimains', rok výstavby 1988, obklopen stromy. 1 km od centra de Cancale, klidná poloha, 150 m od moře. Garáž. Obchod 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, centrum dostupné pěšky během 15 min. Písečná pláž 'Port Mer' 4 km, skalnatá pláž 'Port de la Houle' 2 km, termální bazén 'Les Thermes Marin' 15 km. Sportovní přístav 16 km, škola plachtění 4 km, tenis 1.7 km, minigolf 22 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Le mont St Michel 53 km, St Malo Intra Muros 15 km, Dinard 20 km, Dinan 33 km, Aquarium de St Malo 15 km, Dol De Bretagne 28 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě St Malo, 17 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:29
Mapa stránek ...