Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Terrelabouet' - Francie (Bretaň-sever), Cancale. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na terasu, na lodžii. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Terrelabouet, Cancale

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3528_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na terasu, na lodžii. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:24
Mapa stránek ...