Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Vieux Port' - Francie (Bretaň-sever), Cancale. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Vieux Port, Cancale

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3528_560_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:49
Mapa stránek ...