Ubytování ve Francii, Cancale (Bretaň-sever) v apartmánu 'Le Vieux Port'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Vieux Port, Cancale
★★

Francie, Bretaň-sever, Cancale

Francie, Bretaň-sever, Cancale
Číslo objektu: FR3528.560.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3528_560_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.891,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Le Vieux Port', 2-podlažní. Ve čtvrti Port de la Houle, 80 m od moře, 500 m plaz. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 900 m, supermarket 2.1 km, restaurace 50 m, pekárna 900 m, kavárna 50 m, písečná pláž 'Port-Mer' 4 km, kamenitá pláž 'Abri des Flots' 500 m, potápěčské centrum 16.5 km, krytý bazén 16.5 km, termální bazén 'Les Thermes Marins de Saint Malo' 16 km. Golfové hřiště 25 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: La Pointe du Grouin 5 km, Le Grand Aquarium de Saint Malo 14 km, La cité Corsaire de Saint Malo 17 km, Dinard 22 km, Dinan 35 km, Le Mont Saint Michel 48 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Saint Malo, 15 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 05:23
Mapa stránek ...