Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chaumiere Natelliou' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, krbová kamna, jídelní kout, TV, video a DVD. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Topení na naftu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN] ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chaumiere Natelliou, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_350_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, krbová kamna, jídelní kout, TV, video a DVD. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Topení na naftu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 10:36
Mapa stránek ...