Ubytování ve Francii, Tregunc (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Chaumiere Natelliou'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Chaumiere Natelliou, Tregunc
★★★

Francie, Bretaň-jih, Tregunc

Francie, Bretaň-jih, Tregunc
Číslo objektu: FR2932.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_350_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.166,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, krbová kamna, jídelní kout, TV, video a DVD. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Topení na naftu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Tregunc: Stará, stylová chata 'Chaumiere Natelliou', 2-podlažní. 2 km od centra Tregunc, klidná poloha v obytné čtvrti, 2 km od moře, 2 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s trávníkem a stromy. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: k dispozici jízdní kola. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, koupaliště 5 km. Atrakce v blízkosti: Pont Aven 10 km, Concarneau 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. První patro je přístupné pouze přes vnější schodiště, kde je ložnice s velkou postelí.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Tregunc:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Země stojícího kamene. Doporučujeme navštívit: Duna a jezero, mnoho historických kaplí. Město proslavila evropská modrá vlajka, stejně jako místní kuchyně. Trevigun rybářský přístav. Útulné, rušné město s 6'571 obyvatel přímo u moře, 30 km od Quimper, 50 km od Lorient, 200 km od Rennes. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 23 km. Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, kánoe. Rybaření. 100 km turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Kajak. Windsurfing. Přes 100 km značených turistických tras.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:43
Mapa stránek ...