Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ty Patrick' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům na 2 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl, bar, TV, rádio, CD a DVD. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, suš ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ty Patrick, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům na 2 podlažích. Komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl, bar, TV, rádio, CD a DVD. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Prosím pozor: majitel nepovoluje domácí mazlíčky. Do ložnice se 2 jedno lůžky vedou schody.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 21:53
Mapa stránek ...