Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Rocuet' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 120 m2. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit a DVD. 1x malý pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Koupelna, bidet, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Prosím pozor: ledni ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Rocuet, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit a DVD. 1x malý pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Koupelna, bidet, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Prosím pozor: lednice je v obýváku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:13
Mapa stránek ...