Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Christien' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj se střešní okno s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Garáž.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Christien, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_114_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj se střešní okno s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:39
Mapa stránek ...