Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ty Pendruc' - Francie (Bretaň-jih), Tregunc. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, CD, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vyso ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ty Pendruc, Tregunc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2932_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, CD, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:43
Mapa stránek ...