Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Saint Philibertine' - Francie (Bretaň-jih), Saint Philibert. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, su ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Saint Philibertine, Saint Philibert

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2615_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 10:03
Mapa stránek ...