Ubytování ve Francii, Saint Philibert (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'La Saint Philibertine'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Saint Philibertine, Saint Philibert
★★★★

Francie, Bretaň-jih, Saint Philibert

Francie, Bretaň-jih, Saint Philibert
Číslo objektu: FR2615.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2615_150_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.152,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'La Saint Philibertine'. V obci, v obytné čtvrti, 2.4 km od moře, 2.4 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada s trávníkem, parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 2.4 km, termální bazén 'Thalassothérapie de Carnac' 8 km. Marina 2 km, škola plachtění 1 km, tenis 500 m, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Thalasso 8 km, Alignements de Carnac 8 km, La Trinité-sur-Mer 4 km, Vannes 28 km, Le Golfe du Morbihan, Belle-Ile-en-Mer. Část domu je uzavřena a není obývána. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Carnac, 8 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Philibert:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 1'285 obyvatel, 29 km jiho-západně od Vannes, 25 km severně od Quiberon, 10 km jižně od Auray. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, bar. K tomu: lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén 10 km. Sportovní přístav la Trinité, 3 km. Škola plachtění. Tenis. Početné exkurze k poloostrovu Quiberon, k zálivu Morbihan a do vnitrozemí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 01:10
Mapa stránek ...