Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Phare de Kernevest' - Francie (Bretaň-jih), Saint Philibert. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 36 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Phare de Kernevest, Saint Philibert

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2615_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:05
Mapa stránek ...