Ubytování ve Francii, Saint Philibert (Bretaň-jih) v apartmánu 'Phare de Kernevest'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Phare de Kernevest, Saint Philibert
★★

Francie, Bretaň-jih, Saint Philibert

Francie, Bretaň-jih, Saint Philibert
Číslo objektu: FR2615.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2615_130_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.850,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie s 1x francouzským lužkem. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Phare de Kernevest'. Na kraji obce, 200 m od moře, 500 m plaz. Společné: tenis, parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, pekárna 2 km, písečná pláž 'Kernevest' 500 m. Golfové hřiště (18 jamek) 18 km, škola plachtění 500 m. Atrakce v blízkosti: La Trinité sur Mer 4.3 km, Alignements de Carnac 8 km, Auray 14 km, Presqu'Ile de Quiberon 21 km, Vannes 30 km, Belle-Ile-en-Mer. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Philibert:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 1'285 obyvatel, 29 km jiho-západně od Vannes, 25 km severně od Quiberon, 10 km jižně od Auray. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, bar. K tomu: lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén 10 km. Sportovní přístav la Trinité, 3 km. Škola plachtění. Tenis. Početné exkurze k poloostrovu Quiberon, k zálivu Morbihan a do vnitrozemí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:43
Mapa stránek ...