Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ker Penthi?vre' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s rádio. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. E-topení. Malá terasa, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí z ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ker Penthi?vre, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_675_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s rádio. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. E-topení. Malá terasa, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:10
Mapa stránek ...