Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Poul' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Terasa, zahrada 600 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Poul, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_670_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Terasa, zahrada 600 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:28
Mapa stránek ...