Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hoche' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 95 m2 na 2 podlažích. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 4x lůžko (90 cm, v délce 140 cm), koupelna a WC zvlášť. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hoche, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_665_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 95 m2 na 2 podlažích. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 4x lůžko (90 cm, v délce 140 cm), koupelna a WC zvlášť. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 22:20
Mapa stránek ...