Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Portivy Moulin' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Portivy Moulin', 4-pokojový dům 110 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Portivy Moulin, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_661_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Portivy Moulin', 4-pokojový dům 110 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 13:02
Mapa stránek ...