Ubytování ve Francii, Quiberon (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Kerbourgnec'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Kerbourgnec, Quiberon
★★

Francie, Bretaň-jih, Quiberon

Francie, Bretaň-jih, Quiberon
Číslo objektu: FR2617.650.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_650_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.646,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 75 m2, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj, bez skříně s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 4x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Zahradní nábytek, lehátka (3x). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Kerbourgnec'. V obci, 700 m od centra, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 (oplocená) s trávníkem. Nádraží 'Auray' 23 km. Golfové hřiště (18 jamek) 23 km, škola plachtění, tenis 200 m. Atrakce v blízkosti: Auray 23 km, Vannes 47 km, Lorient 48 km, Thalassothérapie Carnac 18 km, Alignements Carnac 18 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Quiberon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město a lázně pro léčbu dýchacích cest s 5'064 obyvatel, na jihu poloostrova, 28 km od Auray. Veškeré služby v místě. Noční klub, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Rozdílná krajina na poloostrově s divokými pobřežími (strmá pobřeží) a dlouhými plážemi.
informace pro letní ubytování
Bazén. Sportovní přístav Port Haliguen. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:36
Mapa stránek ...