Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kermahé' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 65 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, kuchyňský ostrov). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kermahé, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_645_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, kuchyňský ostrov). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:42
Mapa stránek ...