Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Atlantique' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený pokoj, na 2 rovinách s 4x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdar ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Atlantique, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_644_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený pokoj, na 2 rovinách s 4x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:04
Mapa stránek ...