Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Zal' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s verandou s TV. Vstup na verandu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Zal, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_635_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s verandou s TV. Vstup na verandu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:11
Mapa stránek ...