Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Villas de Kermaria' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 62 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 13.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Villas de Kermaria, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 na 2 podlažích v 1. patře, západní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 13.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:36
Mapa stránek ...