Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Cosquer' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Cosquer, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_235_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:34
Mapa stránek ...