Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Tal Mor' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 100 m2, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. Topení na naftu. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Tal Mor, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_230_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 100 m2, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. Topení na naftu. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 13:45
Mapa stránek ...