Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Trouz Ar Mor' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 27 m2 v 2. patře. Zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na oceán. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 204. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Trouz Ar Mor, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_225_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 27 m2 v 2. patře. Zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na oceán. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 204. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:14
Mapa stránek ...