Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses Port Maria' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses Port Maria, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:06
Mapa stránek ...