Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kuz Eole' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kuz Eole, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:46
Mapa stránek ...