Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Central Parc' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Parkování č. 9. Pozor ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Central Parc, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_185_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Parkování č. 9. Pozor prosím: hlásič kouře. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:36
Mapa stránek ...