Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Zal' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 47. Pozor prosím: hlásič kouře.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Zal, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_141_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 47. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:46
Mapa stránek ...