Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de Bretinio' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 52 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de Bretinio, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 14:07
Mapa stránek ...