Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Gemeaux' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Gemeaux, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_130_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:06
Mapa stránek ...