Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Dunes' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 77 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7. Pozor prosím: TV ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Dunes, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_127_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 77 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.3.2019 00:00
Mapa stránek ...