Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Albatros' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 66 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 2. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Albatros, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_125_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 66 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 2.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 15:24
Mapa stránek ...