Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Albatros' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Albatros, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_125_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:49
Mapa stránek ...