Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kiberloc 20' - Francie (Bretaň-jih), Quiberon. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 33 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kiberloc 20, Quiberon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 33 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:18
Mapa stránek ...