Ubytování ve Francii, Quiberon (Bretaň-jih) v apartmánu 'Kiberloc 20'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Kiberloc 20, Quiberon
★★★

Francie, Bretaň-jih, Quiberon

Francie, Bretaň-jih, Quiberon
Číslo objektu: FR2617.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2617_101_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.810,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 33 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Kiberloc 20', 2-podlažní. Ve čtvrti ST Julien - Port Haliguen. Parkovací místo u domu. Supermarket 300 m, písečná pláž 'Plage de terre neuvas' 20 m (malý), termální bazén 'Thalassothérapie de Quiberon' 3.5 km. Marina 2.7 km, golfové hřiště (9 jamek) 2.5 km, škola plachtění 2 km. Atrakce v blízkosti: Cote Sauvage 3 km, Carnac 15 km, Auray et le port de St Goustan 27 km, Vannes 45 km, Lorient 65 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Quiberon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město a lázně pro léčbu dýchacích cest s 5'064 obyvatel, na jihu poloostrova, 28 km od Auray. Veškeré služby v místě. Noční klub, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Rozdílná krajina na poloostrově s divokými pobřežími (strmá pobřeží) a dlouhými plážemi.
informace pro letní ubytování
Bazén. Sportovní přístav Port Haliguen. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 17:01
Mapa stránek ...