Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'M8' - Francie (Bretaň-jih), Quéven. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'M8', 4-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. Malá terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Poz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu M8, Quéven

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2690_101_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'M8', 4-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. Malá terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:33
Mapa stránek ...