Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lagrange vacances Val Queven' - Francie (Bretaň-jih), Quéven. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 4 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Malá terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena. TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lagrange vacances Val Queven, Quéven

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2690_101_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 4 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x místo ke spaní. Malá terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...