Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bois Peschard' - Francie (Bretaň-jih), Quelneuc. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojov 'Le H?tre' dům pro 8 osob, 164 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní kout, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 50 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 leh ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bois Peschard, Quelneuc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2622_3_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojov 'Le H?tre' dům pro 8 osob, 164 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní kout, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 50 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 22:00
Mapa stránek ...