Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bois Peschard' - Francie (Bretaň-jih), Quelneuc. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov 'Le Châtaignier' dům pro 4 osob, 87 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bois Peschard, Quelneuc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2622_3_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Le Châtaignier' dům pro 4 osob, 87 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:26
Mapa stránek ...