Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bois Peschard' - Francie (Bretaň-jih), Quelneuc. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojov 'Le Pin' dům pro 2 osob, 54 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní kout, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Terasa 20 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bois Peschard, Quelneuc

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2622_3_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov 'Le Pin' dům pro 2 osob, 54 m2, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní kout, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Terasa 20 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:08
Mapa stránek ...