Ubytování ve Francii, Pointe du Raz (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Kerludu'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Kerludu, Pointe du Raz
★★★

Francie, Bretaň-jih, Pointe du Raz

Francie, Bretaň-jih, Pointe du Raz
Číslo objektu: FR2902.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2902_100_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.349,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s verandou s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 1x zkosený pokoj, - 175 cm s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený malý pokoj, - 175 cm s 2x lůžko (90 cm). Salón zkosený. Ve 2. patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, výška stropu 130 - 178 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 24 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička. Do pokoje se dostanete pouze zvenku přes nezávislou skladovací místnost, s vlastní sprchou. oddělené WC. Kurník 10 m. Ze salonu v horním podlaží je panoramatický výhled na 'Pointe du Raz'.
Informace o domě (rezidenci)
Cléden Cap Sizun 5 km od La Pointe du Raz: V blízkosti 'Baie des Trepasses' a 'Pointe du Raz' se světelnými majáčky ve starém městě a v Le Tevenec je stará rybářská vesnice, zrenovovaná a rozšířená. Rodinný dům 'Kerludu'. Mimo obec, 250 m od moře, 450 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 320 m2, parkovací místo (3 x) na pozemku. Potraviny 4 km, restaurace, písečná pláž 450 m, skalnatá pláž 250 m. Sportovní přístav 250 m. Atrakce v blízkosti: Audierne 10 km, Douarnenez 30 km, Locronan 38 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Pointe du Raz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
'Pointe du Raz' nejzápadnější bod Francie a chráněné důležité místo v departmentu 'Finistére'. Obec přímo u moře, 5 km od Cléden Cap Sizun, 10 km západně od Pont-Croix, 50 km severo-západně od Quimper. Veškeré služby 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:23
Mapa stránek ...