Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Pen Ilis' - Francie (Bretaň-jih), Plonéour-Lanvern. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Pen Ilis', 3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Pen Ilis, Plonéour-Lanvern

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2936_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Pen Ilis', 3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů, dřevo (zdarma), přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:34
Mapa stránek ...