Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'St Adrien' - Francie (Bretaň-jih), Ploemeur. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna 75 m2 s TV, plochá obrazovka, rádio a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. E-topení (extra). Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě St Adrien, Ploemeur

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2609_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna 75 m2 s TV, plochá obrazovka, rádio a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. E-topení (extra). Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 17:54
Mapa stránek ...